Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka siedliskowa Stary Dwór

Stary Dwór, warmińsko-mazurskie

  • 149 000 zł
  • 3 845 m²
  • 38,75 zł/m²

Zdjęcie

Adam Borkułak

Skontaktuj się

Działka siedliskowa Stary Dwór

Stary Dwór, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

149 000 zł

3 845 m²

38,75 zł/m²

Działka siedliskowa Stary Dwór

Zaktualizowane: 11 maja 2026

149 000 zł 3 845 m² 38,75 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 149 000 zł (38,75 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: siedliskowa, 3 845 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Lokalizacja:

Działka znajduje się w miejscowości Stary Dwór w okolicy jeziora Limajno (5 km.), 15 km. od Olsztyna, 4,5 km. od Dobrego Miasta. Miejsce pełne spokoju i ciszy wśród warmińskich lasów i jezior, z dala od zgiełku miasta. Doskonały wybór dla osób, które chcą być blisko natury, jednocześnie mając w zasięgu ręki miejskie udogodnienia. (...)

Agent

Adam Borkułak

504 194...

504 194 075

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

504 194...

504 194 075

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej